תנאי שימוש באתר "גודלייף אאוטדורס"

כללי

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אתר “גודלייף אאוטדורס” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר סחר ייצוגי עבור “סופטאב ישראל בע”מ” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

מדיניות החזרה/החלפה

באם המוצר טרם הותקן או היה בשימוש ומצוי באריזתו המקורית, ניתן להחזירו ולקבל החזר כספי בצירוף חשבונית, עד שבועיים מתאריך הרכישה על פי חוק.

לגבי מוצרים אשר מותקנים בבית הלקוח – לא ניתן להחזיר/להחליף לאחר שהושלמה ההתקנה בבית הלקוח.

משלוחים והחזרות

לגבי מוצרים אשר אינם דורשים התקנה וניתנים לשליחה על ידי חברת שליחויות- קיימות שתי אפשרויות לקבלת הזמנתך:

  • ניתן לאסוף את ההזמנה ישירות ממחסני החברה בקיבוץ העוגן ללא עלות נוספת.
  • ניתן לקבל את המוצר עם שליחות לבית הלקוח בתוספת עלות משלוח כמפורט באתר עבור כל מוצר.

לגבי מוצרים אשר דורשים התקנה – ההתקנה תתבצע ע”י חברת סופטאב ישראל בע”מ או ע”י חברה חיצונית אשר תמונה לבצע את ההתקנה ע”י חברת סופטאב ישראל בע”מ. עלות ההתקנה בהתאם למוצר וכמפורט באתר בעמוד המוצר.

זמני אספקת המוצרים

זמני האספקה הנם בכפוף למלאי של המוצר הספציפי וכמצוין בעמוד המוצר.

אישור הזמנה באתר

במידה והזמנתך תקינה יישלח אליך דוא”ל ובו אישור על ההזמנה ומספר הזמנה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקניה באתר.

אזורי שילוח

ניתן לבצע הזמנה באתר לכל חלקי הארץ. מחיר המשלוח או ההתקנה כמצוין בעמוד המוצר.

ביטול הזמנה

ניתן לבטל הזמנות ללא דמי ביטול כל עוד לא נשלחו ממחסני החברה. אם המוצר נשלח ממחסני החברה – יחויב הלקוח בעלות המשלוח/ההתקנה. אם המוצר הוזמן במיוחד עבור הלקוח יחולו דמי ביטול נוספים בהתאם לסיכום מול הלקוח. כמו כן עשויים לחול דמי ביטול נוספים על מוצר ספציפי אם צוין כך בעמוד המוצר בזמן ביצוע הרכישה.

ביטול עסקה

הזמנתך עלולה שלא להתבצע, לאחר סיום הקנייה, במקרה שהמוצר שבחרת אזל מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלך ו/או פרטיך המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים הנ״ל נציג מטעמנו יצור עמך קשר לביטול העסקה או לעדכון הפרטים.

ט.ל.ח – במידה ולצערנו התרחשה תקלה טכנית שגרמה לטעות במחירים – נהיה רשאים לבטל את העסקה.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “גודלייף אאוטדורס” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר, ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “גודלייף אאוטדורס” ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף “קניין רוחני”) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלו, כתובת ה-IP המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “גודלייף אאוטדורס”.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד.

יש לכם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם