5 כללים שהם MUST לפני שקונים ג’קוזי לחצר

ג'קוזי לחצר

אתם עושים שיפוץ בחצר, או אולי בדיוק בשלבי התכנון והעיצוב של הבית החדש שלכם והחלטתם שאתם רוצים ג’קוזי לחצר. רגע לפני שאתם רצים לבדוק מחירים של ג’קוזי לחצר ולבחור את האחד שנראה הכי טוב או במחיר הכי זול, גיבשנו עבורכם מספר כללים פשוטים וקלים ליישום שיבטיחו לכם שהקנייה שלכם תתאים בדיוק לצרכים שלכם, ובמילים אחרות – תביא לכם את מירב התועלת ובמינימום עלויות.

 

כלל #1 – שבו בתוך הג’קוזי (מלא במים כמובן)

אין ספק שמראה וסגנון עיצובי של ג’קוזי לחצר הוא פרמטר חשוב, אבל מה לגבי הנוחות? בבחירת ג’קוזי לחצר אל תסתפקו רק בטבילת יד, זה ממש לא מספיק. אתם צריכים לשבת, להרגיש, ולחוש את הג’קוזי כאשר הוא מלא במים ואתם בתוכו ורק לאחר מכן לקחת את ההחלטה הגורלית. בסופו של דבר מה שיקבע אם תשתמשו בג’קוזי שוב גם ביום שלמחרת היא לא הנראות, אלא הנוחות וכמה נהניתם מהחוויה. אי פעם הלכתם לרכוש רכב חדש מבלי לנהוג בו קודם לכן? סביר להניח שלא, באותה מידה אתם חייבים לשבת בג’קוזי ולהרגיש: האם הוא נוח לכם? האם יש לכם מרחב? האם תוכלו לשבת בו לאורך זמן ובנינוחות? האם כל בני המשפחה יוכלו להנות ממנו? האם הוא מתאים ובטיחותי גם לילדים? אלו שאלות מתבקשות שאנו חייבים לשאול את עצמנו לפני רכישה של ג’קוזי לחצר ולתת להם חשיבות גבוהה בדיוק כמו המחיר בקבלת ההחלטה.

 

כלל #2 – דברו עם לקוחות (לא חברים של המוכר)

מצאתם את ג’קוזי החלומות שלכם, הוא נראה טוב ונראה שהוא ישב בצורה מושלמת בחצר הבית שלכם, הג’קוזי במחיר הגיוני, ואפילו נכנסתם פנימה והוא היה מאוד נוח. הכל באמת מסתדר בדיוק כמו שרציתם, אבל עברה שנה ולא סיפרו לכם שציפוי של ג’קוזי לחצר כמו זה שקניתם לא בדיוק עמיד במים, הוא כבר לא נראה נוצץ כפי שהיה בהתחלה והרבה פחות מזמין לטבילה…

לכן פנו אל החברה שמוכרת את הג’קוזי ובקשו לדבר עם כמה לקוחות שכבר יש להם ג’קוזי לחצר זהה. רצוי כאלה שגרים במרחק כזה שיאפשר לכם לקפוץ לביקור, קחו בחשבון שהמוכר תמיד יוכל לתת לכם לדבר עם אחד העובדים או עם קרוב משפחה, לכן בקשו לדבר עם מספר לקוחות שמחזיקים בג’קוזי במשך תקופה ארוכה יחסית של למעלה משנה. אם המוכר רוצה לתאם את השיחה – דעו שמשהו לא כשורה והוא רוצה לתדרך את הלקוח הקיים מה להגיד ומה לא. כמובן שעדיף שלא להסתפק בלקוח אחד – אנחנו ממליצים על 2-3 לקוחות שונים כדי לקבל תמונת מצב אמיתית לגבי איכותו של הג’קוזי לחצר. קיבלתם מספרי טלפון? נהדר, אל תתעצלו ואל תתביישו, מחירו של ג’קוזי לחצר לא קטן ומדובר על הוצאה משמעותית. גשו ללקוח אחד לפחות, שימו לב לנימת הדיבור של הלקוח, האם הוא מדבר אתכם באופן פתוח או שמא ״עושה טובה״, אל תשכחו לשאול על השירות, על הנוחות, על השימוש, על התחזוקה, על חשבון החשמל, על הרעש וכו’.

 

כלל #3 – בדקו עלויות תחזוקה של ג’קוזי לחצר (עם הלקוחות)

בדרך כלל, ג’קוזי לחצר במחיר רכישה נמוך יהיה זה שדווקא מאוד יקר לתפעל ולהחזיק. ג’קוזי לחצר זול לרכישה עלול לצרוך חשמל בעלות גבוהה שתנוע בין 600-15,000 ₪ לחודש, סכום שקרוב לוודאי יגרום לכם לרוץ לשקע החשמל, לנתק את הג’קוזי ולבכות על הכסף שנזרק לפח והכסף שהולך להיזרק כדי לפנות את הג’קוזי מהחצר. איך בודקים הוצאות חשמל? בדקו את הספק החשמל בקילו וואט לשעה, בדקו את כמות שעות הפעולה היומית שהג’קוזי דורש, הכפילו, ולפניכם התוצאה, מידע מהסוג הזה לרוב מופיע בעלון השימוש הרשמי של המוצר. אבל בינינו? העדיפות היא לחזור לסעיף 2 ולשאול לקוחות שיצליחו לתת לכם תשובות מדויקות יותר. כמו שכבר אמרנו, אין חכם כבעל ניסיון.

 

כלל #4 – תקשיבו לג’קוזי (וודאו שאתם לא קונים טרקטור)

לא, אנחנו לא משתמשים במטפורה, הקדישו דקה אחת לשקט מוחלט רק כדי לשבת ולהקשיב לג’קוזי, אתם הולכים לשמוע אותו הרבה בשעות היום והלילה, אם הג’קוזי רועש זה יפריע גם לכם וגם לשכנים, זה יפריע לכם לישון, לשבת בחצר, ואפילו לצפות בטלוויזיה. אל תמהרו לקנות ג’קוזי לחצר לפני שביצעתם את הבדיקה, הפרמטר הזה יכול לקבוע אם הג’קוזי יהיה מפלט למרגוע ושקט או למטרד, מאוד חשוב.

 

כלל #5 – תסתכלו מי מוכר לכם ג’קוזי לחצר

יש האומרים שכאשר אתם קונים מוצר כלשהו אתם קונים חלק מהאדם שמכר לכם. בייחוד כשמדובר במוצר יקר כמו ג’קוזי לחצר. זכרו, מחירו של ג’קוזי לחצר הוא לא הדבר הכי חשוב בעסקה, שימו לב שאתם באמת רוצים לקנות חלק מהאדם שמוכר לכם.

לפני רכישת ג’קוזי לחצר הקדישו זמן לשאול את עצמכם את השאלות הבאות: האם הוא אמין? האם הוא ישר? האם הוא סבלני לענות על כל השאלות שלי? האם הוא רואה אותי? כיצד הוא יתנהג כאשר תצוץ בעיה ואצטרך את עזרתו? תראו שאתם קונים מבן אדם אמין וטוב. אם תיהיה לכם בעיה טכנית – האם תקבלו שירות ויחס יפה כמו שאתם מקבלים לפני המכירה. ועוד דבר חשוב מאוד – מי מייצר את הג’קוזי? תוצרת ישראל זה יפה ופטריוטי – אבל תראו שזה לא מיוצר במוסך מלוכלך על ידי פועלים שמקבלים 20 ₪ לשעה. כי כך יראה החלום שלכם לאחר מכן.